MHE Műhelysorozat 2026 – Első félév

MHE Műhelysorozat 2026 – Első félév

Az elmúlt években nagy érdeklődés mellett zajló műhelysorozatot 2026 első félévében is folytatjuk!
A Magyar Hipnózis Egyesület célja továbbra is, hogy tagjai és az érdeklődő szakemberek számára magas színvonalú, akkreditált képzési lehetőségeket biztosítson.

Ebben a félévben az alábbi műhelyekre várjuk szeretettel a résztvevőket. A program bátran terjeszthető külsős kollégák körében is.

Fontos információ – Regisztráció

Minden műhelyhez külön, az adott alkalom előtt tesszük közzé a részletes információkat és a regisztrációs lapot a honlapon.

🔗 Kérjük, kísérjétek figyelemmel az MHE weboldalát, hogy időben elérjétek a részleteket és a jelentkezési lehetőséget!

Dátum

Idő

Cím

 

2026.02.13

16-19

Kutatási bizonyítékok elemzése a bélfókuszú hipnózis vonatkozásában.

Dr. Kekecs Zoltán Ph.D, Bajcsai Flóra PhD hallgató, Cserni Boglárka PhD hallgató

2026.03.06

16-19

Retablo – a hála gyógyereje A trauma-gyógyítás művészetterápiás lehetőségei egy sajátos alkotó műfaj módszertanával (elméleti, módszertani, valamint hipnózis és alkotás sajátélmény műhely)”

Dr. Ludvigh Károly

2026.04.10

16-19

A testtel való hipnoterápiás munka a feltáró pszichoterápiában

Dr. Jancsovics Sándor

2026.05.15

16-19

Ami nekünk nehéz… Szupervíziós műhely hipnoterapeutáknak

Néveri Emese; Dr. Varga S. Katalin PhD

Várunk mindenkit szeretettel: MHE vezetősége

Feliratkozás
Visszajelzés
guest
0 Hozzászólások
Inline Feedbacks
Összes hozzászólás
0
Szólj hozzá a lap alján! Kattints ide!x